Powiększenie migdałków i białawy nalot po przygodnym seksie a ryzyko HIV

Witam czy po pzygognym sexie po 10 dniah bylo mi niedobze temperatyra do 37 st a po 3 tygodniah dziwnie powiekszyly mi sie migdalki i taki bialawy nalot na nich jest czy to moze byc poczatkowe stadjum hiv

Aleksander Ropielewski

Nie jest to objaw charakterystyczny dla zakażenia HIV . Proszę wykonać test na nosicielstwo wirusa HIV 12 miesięcy od przygodnego kontaktu seksualnego.