Powiększenie zbiornika wielkiego mózgu w 30. tygodniu ciąży
Witam. Jestem w 30 tyg. ciąży. Po USG w badaniu stwierdzono nieznaczne powiększenie zbiornika wielkiego mózgu do 11 mm. Wszystkie inne parametry są prawidłowe. Do tej pory wszystkie badania usg były idealne. Czy jest to zagrożenie dla zdrowia dziecka?

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podany opis badania powinien ocenić lekarz prowadzący ciążę. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.