Powiększone piersi i wystąpienie miesiączki a szanse na ciążę

witam chciałam porady odnośnie ciąży staram się z mężem już od 3 miesięcy o dzidzie mam bardzo powiększone piersi, czasami wstręt do jedzenia mimo to dostałam miesiączkę w mniejszej ilości niż zawsze moja Pani ginekolog stwierdziła przy badaniu jedynie powiększoną pochwę , nie wiem czy test ma sens

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Test ciążowy wykonany po 14 dnach od stosunku pozwoli na weryfikację czy doszło do zapłodnienia. Jeśli test okaże się negatywny a dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.