Powiększone węzły chłonne po usunięciu zęba

Mam 19 lat i mam pytanie co do wezlow chlonnych jeszcze jedno. Wydaje mi sie ze od dawna.Aa konkretnie od jakis 3 lat mam powiekszone wezly z lewej strony zuchwy.Wydaje mi sie ze od momentu gdy mialem wyrywana 6 ,a byla ona juz dlugo leczona ,az w koncu trzeba bylo usunac. Czy to mozliwe ze tamta sytuacja sprawia ze wezly w tym miejscu mam wyczuwalne i wieksze ??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, mógł wystąpić stan zapalny w tamtym czasie i węzły chłonne mogły ulec powiększeniu, jednakże mało prawdopodobne żeby były powiększone tak długi czas. Zalecam wizyte u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam