Powody przedłużającego się krwawienia miesięcznego
Mój okres trwa od 1 października (21 dni). Mam 30 lat. Do tej pory miałam regularne miesiączki. Dostałam leki na zatrzymanie krwawienia, które tylko ograniczyły wypływ krwi. Lekarz mówi, że to pewnie problemy hormonalne. Czy takie problemy pojawiają się tak nagle bez żadnych oznak? Nic wcześniej nie wskazywało na takie problemy. Nie brałam żadnych tabletek hormonalnych. Jakie mogą być powody takiego krwawienia. Na USG nic nie znaleziono. Proszę o pomoc bo mnie ciągle zbywają.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczne będzie wdrożenie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.