Poziome pasmo o zwiększonym sygnale odpowiadające zmianie degeneracyjnej
Witam miałam wypadek w pracy przewróciła, przeskoczylo m kolano był 2 razy płyn ściągany Dostałam skierowanie na rezonans opis rezonansu to w odrębnie rogu tylnego lakotki przysrodkowej stwierdza sie poziome pasmo o zwiększonym sygnale odp. Zmianie degeneracyjnej i w obrębie kości piszczelowej zmianę o średnicy 0,78 cm zmiana torbielowata? Mam teraz rehabilacje ale bol jest nadal przedewszyskim po wchodzeniu na schody przy kucaniu szczególnie na miękkim podłożu. I to sieciagnie od kwietnia.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik MRI powinien ocenić specjalista ortopeda, który zestawiając wynik z danymi klinicznymi wdroży właściwe postępowanie.