Pozostałości po środku chemicznym a ciąża

Witam, Moja 1.5 r. córeczka będąc w toalecie miała przez chwilę w dłoniach zawieszkę do wc. Zorientowalam sie po 2 godz. po zapachu jej dłoni. Wcześniej jednak przyniosła mi do zjedzenia kawałek czekoladki tymi brudnymi rączkami a jestem w 7 tyg. ciąży i boje sie czy jakas pozostalosc na tej czekoladce mogla zaszkodzić płodowi. Jędząc ta czekoladę nie czułam chemicznego posmaku.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę, aby mogło coś się stać. Proponuję bardziej uważać na dziecko, aby samo nie pozostawało z tego typu substancjami.