Pozytywne testy ciążowe a wynik badania USG
Witam, ostatnia miesiaczke miałam 5.04. Półtorej tygodnia temu zrobiłam test ciążowy. Wyszły dwie kreski ale ta ciążowa słabsza. Za dwa dni powtórzylam test i znow to samo.dwa dni później zrobiłam w koncu trzeci i znów to samo. Ginekolog nie stwierdził ciąży na USG i wykonał badanie krwi.dziś podano mi wynik negatywny. Czy możliwe jest ze aż trzy testy kłamią?Czy wczesna ciąża może być niewidoczna we krwi a na teście widoczna? Czy może lepiej udać sie do innego ginekologa?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę tak czy inaczej udać się do ginekologa, gdyż wysoki poziom beta-HCG może czasami występować przy guzach, dlatego dodatni wynik testu przy braku ciąży jest niepokojący. Proszę koniecznie udac się do ginekologa.