Prawdopodobieństwo ciąży podczas pierwszego zbliżenia

Witam, wczoraj "miałam" swój pierwszy raz. Tzn próbowaliśmy,ale ja się nie mogłam przemóc i odczuwałam spory ból. Próbowaliśmy z zabezpieczeniem i bez, jednak ani razu nie doszło do pełnego wejścia.Udało się raz,minimalnie, dosłownie na chwilę. Wiem,że raczej jest mało prawdopodobne zajście w ciąże jednak wyobraźnia robi swoje, jutro umówiona jestem na wizytę u ginekologa. Moje pytanie: czy jednak jest prawdopodobieństwo ciąży?czy ginekolog bd w stanie to jutro stwierdzić po tak krótkim czasie?.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście szansa na ciąże istnieje i nie można jej wykluczyć. Dobrze, że jednak wybiera się Pani do ginekologa, ponieważ jest to wskazane przed rozpoczęciem regularnego współżycia. Można dla pewności wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.