Prawdopodobieństwo ciąży pomimo okresu i negatywnych testów ciążowych

Od ryzykownej sytuacji minęło ponad 2 miesiące, miałam dwa okresy jeden normalny a drugi słabszy. Po 6 tygodniach od sytuacji zrobiłam test ciążowy który był negatywny. Teraz mam ból piersi jak na okres,wydaje mi się, że 9 dni temu była owulacja bo czułam kłucie jajnika. Jednak mój brzuch staje się większy i podczas oddychania kluje mnie w prawym boku. Sikam też częściej mała ilością i czasem boli oddawanie moczu. Czy to jednak może być ciąża jak były okresy i negatywny test?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciążę raczej bym wykluczył. Skłaniałbym się bardziej do infekcji dróg moczowych.