Prawdopodobieństwo dysplazji stawu biodrowego

Czy mozliwa jest dysplazja stawu biodrowego u dziecka, które przeszło pozytywnie w wieku niemowlęcym badania bioderek (ostatnie chyba w wieku 7 miesięcy)? Niepokoi mnie, że córeczka mając prawie 18 miesięcy nie chodzi sama. Pediatra twierdzi, że skoro raczkuje i chodzi trzymając się mebli, to nie ma problemu i będzie chodziła, ale ja wciaż się denerwuję... Zauważyłam, że gdy chodzi opierając się o meble, to chodzi "normalnie", ale gdy prowadzi się ją za rączki, to dziwnie rusza bioderkami.

Jezeli w wieku 7 miesięcy stawy biodrowe były prawidłowe, to bardzo mało prawdopodobne żeby to było powodem trudności w chodzeniu. Można się skonsultować u neurologa