Prawidłowa waga przy 162 cm wzrostu u 23-latki

ZEREZYGNOWALAM Z PSYCHOTERAPII. CZUJE SIE ZDROWA... ZDROWSZA W KAZDYM RAZIE. I GRUBA CZASEM MNIE TO PRZERAZA... ILE POWINNAM WAZYC? 23LATA , STO SZESCDZIESIAT DWA CM WZROSTU I PIECDZIESIAT PIEC KG? CZUJE SIE GRUBA JESZCZE DWA LATA TEMU WAZYLAM NIECALE TRZYDZIESCI KG...

Witam serdecznie, według BMI (wskaźnika masy ciała) Pani masa ciała mieści się w normie. Ubytek masy ciała grozi niedowagą. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska