Preparaty farmakologiczne obniżające wagę

Nie mogę schdnac może jakiś Zola lub tabletki mi pomogą w tym bo bardzo chce pozbyć się 30 kg

Witam,powinna zdawać sobie Pani sprawę, że nie ma "tabletki cud". Są owszem zioła, które wspomagają np. oczyszczanie organizmu, drenaż limfatyczny czy mogą lekko spalać tkankę tłuszczową ale są to środki wspomagające i całej pracy nie wykonają. Niezbędna jest dieta i zmiana stylu życia. Jeśli chce się Pani wspomóc naturalną suplementacją, to proszę skonsultować się ze specjalistą lub farmaceutą, na własną rękę nie radzę kupować "tabletek cud" na odchudzanie.