Preparaty stosowane w przypadku odparzeń skóry u starszej osoby

Witam serdecznie. Moja babcia która jest osobą otyłą i aktualnie niezbyt aktywną ponieważ miesiąc temu miała operację stawu biodrowego, ma okropne odparzenia w miejscach kontaktu fałdów skórnych tj. pod piersiami, w pachwinach, w dolnej partii brzucha. Stosowałyśmy już sudocrem, maści na bazie steroidów i przeciwgrzybicze lecz nic niestety nie pomaga. Co jeszcze można zastosować na tak duże oparzenia u osoby starszej? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam Beata R.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty dermatologa. Po ustaleniu rozpoznania możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.