Próba samobójcza u 33-latka

Witam miałem próbę samobójcza nie chcą mnie wypisać nie przyjmuje żadnych lekow nie jestem chory psychicznie pobyt tutaj wpływa na mnie bardzo negatywnie robię się nerwowy bo chcę być z rodziną czuje się tu więziony lekarz nie chce mnie wypuścić twierdząc że jestem zdenerwowany namawiają mnie na jakieś środki uspokajające co mam robić naprawdę tęsknię za rodzina i nie chce tu być

Dzień dobry.
Rozumiem, że tęskni Pan za swoją rodziną, jednak nie należy bagatelizować próby samobójczej. Najlepsze, co teraz może Pan zrobić dla siebie i swojej rodziny to poddać się leczeniu, słuchać zaleceń lekarzy, przyjmować proponowane leki. Z całą pewnością wróci Pan do domu tak szybko jak tylko lekarze stwierdzą, że Pana stan zdrowia na to pozwala. Pozdrawiam. Justyna Żebrowska-Naklicka