Problem z budzeniem się

Witam Serdecznie!Od dłuższego czasu , nie słyszę porannego budzika. Bardzo ciężko mi się obudzić samemu choć mam ustawione kilka alarmów ,ale i tak ich nie słyszę z tego powodu codziennie jestem spózniony ,a szef za to chce mnie zwolnić. Inaczej mam gdy ktoś ma mnie obudzić ,wtedy dotyk czy pukanie w drzwi budzi mnie momentalnie.Mam przy tym efekt zakorkowanych uszu i powiększone węzły chłonne w ich okolicy!czy to może być przyczyną mojego problemu? Proszę o odpowiedz i Dziękuje Grzegorz

Dzień dobry.
Proszę udać się na konsultację do lekarza laryngologa. Przyczyn niedosłyszenia może być wiele jednak nie jestem lekarzem i nie mogę pomóc w tym zakresie.
Pozdrawiam