Problem z głębokim snem i lunatykowaniem u 32-latki

Witam,moim problemem jest zbyt głęboki sen i lunatykowanie. Podczas somnambulizmu nie można mnie w żaden sposób wybudzić. Leczyłam się różnymi lekami Klonazepamem, TLPD, SSRI i nic nie skutkowało, może się walić, palić, można krzyczeć mi do ucha, a ja śpię, a raczej rozmawiam. Zdarza się to od 1,5 roku za każdym razem kiedy śpię. Całe dnie jestem zmęczona i ciągle chce mi się spać, bo czuję się jakbym w ogóle nie spała. Gdy się sama obudzę za chwilę znowu mam uczucie chęci choćby drzemki. Pomocy

Dobry wieczór. Z Pani wypowiedzi wynika, że podjęła Pani leczenie i w jego trakcie otrzymywała Pani różne środki farmakologiczne. Rozumiem, że dotychczasowe leczenie nie przyniosło oczekiwanego skutku. Czy nastąpiła jakakolwiek, choćby minimalna poprawa? Czy zgłaszała Pani lekarzowi brak satysfakcjonującej poprawy i związane z tym wątpliwości dotyczące leczenia? Czy miała Pani wykonywane badania (ogólne i specjalistyczne)? Zachęcam do szczerej rozmowy z lekarzem.