Problem z krzepnięciem krwi i gojeniem się ran

Potrzebuje pomocy jeśli chodzi o krzepnięcie krwi. Ponieważ nawet po niewielki skaleczeniu krew leci ciurkiem przez kilka godzin nawet i krzepnie bardzo wolno, strup też robi się wolno. Obawiam się tylko, ze gdybym jakoś poważniej się zraniła to może się stać coś poważnego. Byłam z tym u lekarza pierwszego kontaktu i nic mi nie poradził. Badania też wychodzą dobre, nie mam anemii, z krzepliwością wg badań też jest w porządku. A w praktyce po byle skaleczeniu krew się leje, potem rany bardzo wol

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka w kierunku zaburzeń krzepnięcia. Powinien się tym zająć specjalista hematolog.