Problem z migdałami po przewianiu

niedawno bardzo mnie przewiało, wyskoczył mi z jednej strony migdałek najprawdopodobniej ale się wchłonął. paliłam długo papierosy zmagam sie wiec od dawna z kaszlem ale ostatnio zauwazyłam wydzielinę z drobinkami krwi, zdazylo sie to dwa razy nie za kazdym razem czy to moze byc od tego migdałka?

Lek. Tomasz Budlewski

Krwioplucie występuje często przy takich jednostkach chorobowych jak zapalenie oskrzeli, rozstrzenie oskrzeli, rak płuca, gruźlica, bakteryjne zapalenie płuc oraz w wielu wielu innych jednostkach chorobowych. Konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego. Proszę w pierwszej kolejności zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność odpowiednich badań.