Problem z mówieniem i myśleniem u 28-latki

witam. Mam problem z mowieniem. np takie zdanie: Picie kawy Trudno wyobrazic sobie dzien bez filizanki kawy. Tak jest z kazdym zdaniem. Nie moge tworzyc prostych zdan, mam pustke w glowie, na codzien nie kojarze, nie mysle naprzod, nie zdaje sobie konsekwencji z niewychodzenia z dmu, ale nie wychodze I nie pracuje bo mam problem z mowieniem, mysleniem. Boje sie ludzi, dzieci, nie wychodze bez kolegi, w domu tez tylko milcze lub narzekam, Mam obsesje ze umre sama, bo mam jakis autzym,

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani ZMIENIĆ swój obecny stan, to jednak musi Pani wyjść z domu i poszukać pomocy - u lekarza psychiatry w PZP, celem diagnozy i podjęcia leczenia.

Witam,
Pani problem zdaje się być złożony, jednak wymagający bliższego przyjrzenia się, trudno się do niego odnieść w tak krótkiej formie porady, zachęcałabym do indywidualnego kontaktu ze specjalistą. Pozdrawiam.

Konieczny jest bezpośredni kontakt z kontakt ze specjalistą. Niestety internetowa porada może okazać się nieskuteczna.

Pozdrawiam!