Problem z oddawaniem moczu po operacji jajników, jajowodów i macicy

witam jestem po operacji jajników jajowodów macicy trzustki tydzien już minie w piątek mam problem nie czyję jak oddaje mocz czy to cos poważnego czy można cos na to zaradzić

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg, może to być powikłanie pooperacyjne.
Pozdrawiam