Problem z osiągnięciem pełnego wzwodu a niskie ciśnienie

Mam problem z osiągnięciem pełnego wzwodu. Mam 21 lat. Nie wydaje mi się aby problem był u podłoża psychicznego. Jestem z moją partnerką ponad 3 lata, problem jest od samego początku. Byłem u kilku lekarzy, robiłem badania na poziom testosteronu- wszystko było prawidłowo. Ostatnio dowiedziałem się podczas oddawania krwi, że mam zbyt słabe ciśnienie. Zacząłem to kontrolować i rzeczywiście ciągle jest zbyt niskie. Czy to może mieć związek z moim problemem? jak sobie pomóc?

Ciśnienie tętnicze ma wpływ na ukrwienie narządów płciowych.
Utrzymujące się zaburzenia wzwodu wymagają diagnostyki. Obowiązuje nas medycyna faktów, a nie "czy wydaje mi się, czy nie...
Zalecam wizytę u lekarza seksuologa.
Warto zrobić profil hormonalny, nie tylko testosteron. Najlepiej, jak zadecydowałby o tym lekarz seksuolog.
Zdaję sobie sprawę, że na Wybrzeżu Gdańskim nie ma wielu specjalistów.
Czasami jest konieczność poszukania w innym mieście.
Pozdrawiam. JW.