Problem z paznokciem u małego palca stopy

Witam. Mam problem z paznokciem u malego palca stopy. Paznokiec nie rosnie normalnie tylko do gory...scinam go od gory, ale szybko odrasta, przeszkadza a nawet boli. Co zrobic?

Takimi przypadłościami zajmują się również podolodzy, najczęsciej zachowawczo opracowuje się taki paznokieć. Z uwagi na umiejscowienie (mały palec) mogą to być zmiany troficzne. Ostateczne postepowanie określane jest podczas wizyty.