Problem z utrzymaniem wagi

WITAM.MAM PROBLEM Z UTRZYMANIEM WAGI.WCZESNIEJ STOSOWAŁAM DIETE DUKANA ALE WAGA WRÓCIŁA A TERAZ PRZESZŁAM NA DIETE DIAMONDÓW I UWAŻAM ŻE JEST ONA ZDROWA.JEM DUŻO WARZYW,OWOCÓW,BIAŁKA .MOJE ŚNIADANIE 2 JABŁKA I POMARAŃCZ,2 SNIADANIE 3 ŁYZKI OTRĄB,2 SIEMIA LNIANEGO,5 ORZECHOW ZALANE WODĄ,OBIAD DUZO WARZYW I PIERŚ BEZ TŁUSZCZU,KOLACJA COŚ BIAŁKOWEGO.MAM 32 LATA 168CM I 63 KG.NIE MOGE ISC DO DIETETYKA ,PONIEWAZ MIESZKAM ZA GRANICĄ.POZIOM HORMONÓW JEST OK.CO ROBIĘ NIE TAK

Witam! Stosowanie diety Dukana najczęściej kończy się efektem jo-jo oraz pogorszeniem funkcjonowania organizmu. Zdecydowanie odradzam stosowania takich niefizjologicznych diet. Nasza dieta powinna być dobrze zbilansowana. Dzięki temu będzie dostarczać nam wszystkiego co niezbędne dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania. Polecam zapoznać się z ogólnymi zasadami zdrowego żywienia. Najlepiej wprowadzić je na stałe do swojego życia. Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetk Patrycja Sankowska