Problem z wagą mimo stosowania diety redukcyjnej

Witam, Mam kłopot ponieważ mimo stosowania diety redukcyjnej nie chudnę moja waga nie spada już od 3 miesiecy. Do tej pory udało mi się rzucić 4 kg ale teraz już jest STOP. Co jest tego powodem? Oraz czy jeżeli chciałabym wrocić do normalnych ilości to nie będzie efektu jojo?

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska