Problem z zaśnięciem u cukrzyka

Bardzo szybko zasypiam, ale po godzinie już jestem wyspany. Póżniej jest problem z zaśnięciem, a gdy zasnę po dwu godzinach budzę się, i tak trzy cztery razy przez noc. trwa to już dwa lata. chciałem zaznaczyć, że jestem cukrzykiem.

Witam,

to ważne, że troszczy się Pan o swoje zdrowie i nie lekceważy problemów ze snem, szczególnie że diabetykom, którzy mają problemy ze snem trudniej jest zapanować nad chorobą. Stan taki może prowadzić do groźnych powikłań.
Proszę skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego i o swoim problemie opowiedzieć lekarzowi psychiatrze, który poprowadzi leczenie zaburzeń snu.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf