Problem z zatokami i pogrubiała śluzówka

Od 2m-cy mam problem z zatokami,uchem wewn.i błędnikiem.brałam antybiotyk,steryd i biorę Betaserc.W CTpo leczeniu pogrubiona śluzówka,zacienienie,upośledzona drożność. Co kilka tygodni wraca silna grzybica j.ustnej i nasilają się zatoki,jest wydzielina gęsta żółta i pienista biała gęsta,osłabienie,ucisk.Wentylację w pracy czuć grzybem i kurzem-pojawia się duży obrzęk,kaszel,ucisk.Jestem alergikiem ale grzybów nie badano.gdzie się udać i jakie ewentualnie badania zrobić.co to i jak leczyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na Pani objawy zdecydowanie wskazana jest konsultacja ze specjalistą otolaryngologiem! Skierowanie do specjalisty wystawi lekarz pierwszego kontaktu.