Problem ze skórą głowy i łupieżem u syna

Witam, mam problem ze skórą głowy u mojego syna. Nie możemy pozbyć się uporczywego łupieżu. Dermatolog zapisał mu płyn Diprosalic po którym teraz jego skóra to jedna wielka skorupa. Już w trakcie używania płynu pojawiły się na jego skórze liczne wypryski które po jakimś czasie znikały. Po wyczerpaniu płynu nadal ma łupież i to jeszcze trudniejszy do usunięcia. Próbowałam jakoś zmiękczyć skórę oliwą i wyczesać ale bez większego rezultatu. Czy może mi ktoś doradzić jak mu pomóc? Pozdrawiam Izabela

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie udać się do lekarza dermatologa. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.