Problem ze śluzem w kale

Witam, mam problem z wypróżnianiem - stolec jest bobkowaty, często w dużych ilościach występuje biały śluz, zwykle nie wypróżniam się do końca. Raz na jakiś czas z odbytu wypada guzek (nie boli), po jakimś czasie wraca na swoje miejsce. Proktolog rok temu rzekł, że hemoroidy w porządku, jest za to polip, dostałam czopki doodbytnicze. Po roku od tamtej wizyty udałam się do gastroenterologa, nie stwierdził on niczego dziwnego i odparł, że taka jest moja uroda. Proszę o pomoc czy można coś zrobić

Renata GrzechociĹska

Ze względu na obecność śluzu proponowałabym wykonać posiew kału.