Problem ze zginaniem prostownika palca

Witam Jakiś miesiąc temu miałam operacje Przecięcia troczka zginaczy palca I. Niby wszystko w porządku po operacji ale nie mogę zgiąć prostownika tego palca. Jaka może być tego przyczyna?

Witam. Wskazana kontrola ? ortopedyczna - tam zapewne była operacja. 1/ Przecięcie troczka zginaczy to nie uszkadzanie ścięgna. 2/ prostownik prostuje i nie można go zgiąć. 3/. Zapewne mowa o zgięciu paliczka ? obwodowego ? bliższego? Musi naocznie ocenić ortopeda.