Problemy jelitowe niewiadomego pochodzenia
Kilka lat mam problemy jelitowe:miałam robione USG,per rectum,rektoskopie, kolonoskopie,badania z krwi (markery,CRP).Ponad to pomocniczo USG pochwy-wszystkie badania w normie.Objawy utrzymują się nadal, a dziś chcąc nałożyć lek doodbytniczy, wyczułam dość płaskie uwypuklenie pod skórą, między pochwą a odbytem (na wysokości ok. 5 cm, tylko po lewej stronie odbytnicy),nie boli ale jest twardsze niż reszta jelita,żaden lekarz nie zwrócił uwagi, ale chciałam się dowiedzieć co to może być?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Badania krwi - hemoglobina
Hemoglobina jest podstawowym składnikiem krwinek czerwonych. Jest nie tylko barwnikiem nadający krwi czerwony kolor, ale pełni również ważną funkcją ? transportuje tlen do tkanek. Lekarz Łukasz Kowalski objaśnia szczegóły dotyczące badania hemoglobiny.
Dzień dobry,
Powinna Pani udać się do doświadczonego gastrologa i na wstępie wizyty powiedzieć o problemie. Bez zbadania i sprawdzenia jak wygląda zmian trudno postawić trafne rozpoznanie.Może być to polip, ale nie można wykluczyć zmiany o innym charakterze, dlatego koniecznie trzeba się przebadać.
Pozdrawiam serdecznie.
Marek Derkacz