Problemy kardiologiczne u 32-latki

Witam, mam 32 lata mieszkam za granica i mam problemy z kolataniem serca wysokim pulsem. pracuje na szklarni i mialam taka sytuacje ze podczas pracy zemdlalam nie czulam nog ani rak a palce u rak wykrecilo mi. pogotowie mnie zabralo do szpitala zrobiono badania i wszystko jest dobrze ekg nic nie wykazalo. mialam holter i noca byl skok pulsu a za chwile puls bardzo poszedl w dol. lekarz twierdzi ze to stres. prosze o porade

Witam! Przyczyna wydaje się być emocjonalna. Wskazany kontakt z psychiatrą lub psychologiem, prawdopodobnie zaproponują psychoterapię ze wsparciem (lub bez) odpowiednimi lekami p/lękowymi i wszystko powinno wrócić do normy. Powodzenia W. Łuczkowski.