Problemy w związku a groźby męża

witam mam problem nie wiem jak go rozwiazac mam 23 lata i jestem mezatka od 3lat. przed slubem bylam w ciąży poroniłam chłopaka wtedy -prz ymnie nie było miałam zal do niego który czuje do dziś jednak wyszłam za niego za maz zaszłam znowu w ciąży było codnie urodziłam pięknego syna który teraz ma 2lata miałam cesarkę maz mi nie pomagal przy malym wogole.nie chce uprawiac seksu z mezem popsolo się a on twierdzi ze jak odejde od niego to zrobi krzywdę mi lub sobie. co robic chce przerwy

Witam serdecznie,
Rozumiem, że czuje Pani bardzo dużo żalu do męża, o to, że nie było go obok i nie wspierał Pani w trudnych i bolesnych dla Pani chwilach. Wiem, że chciałaby Pani przerwy po to, by nabrać dystansu i zastanowić się, czego Pani chce. Jednak myślę, że taka przerwa spowodowałaby to, że mur między Państwem by rósł i coraz trudniej byłoby go pokonać. Moim zdaniem potrzeba Państwu komunikacji, zrozumienia na wzajem swoich potrzeb, rozliczenia z przeszłością. Proszę się więc zastanowić, czy nie warto rozpocząc terapii dla par.
Pozdrawiam

Przede wszystkim, proszę się nie dać zastraszyć szantażom. To forma przemocy psychicznej, która jest karana. Proszę skorzystać z pomocy psychologicznej (możliwej w ramach świadczeń) lub jeżeli to możliwe - z psychoterapii. Warto porozmawiać też z bliskimi, którzy mogą udzielić Pani wsparcia.