Problemy w związku na odległość

Witam. jestem w związku na odległosc chlopak jest w anglii a przynajmniej tak mi powiedział.Ostatnio pojawiły sie kłotnie i mysl o rozstaniu ze strony mojego chłpaka.A problem polega na tym ze gdy nie pisze do mnie to pisalam do niego w nerwach rozne przykre rzeczy. zmienilam sie i chce mu to udowodnic..nie chce go stracic bo go bardzo kocham.jestem pewna ze to ten na cale zycie. On wie ile w zyciu przeszłam co mam zrobic?

Dr Ewa Bujoczek Psycholog, Gliwice

Związek na odległość zazwyczaj jest trudną formą związku. To właśnie odległość dzieląca partnerów bywa przyczyną nieporozumień, kłótni. Sądzę, że w obecnej sytuacji warto przede wszystkim dużo rozmawiać z partnerem, mówić o swoich uczuciach, w sytuacji gdy ma Pani przekonanie, że zrobiła coś nieodpowiedniego warto szczerze przyznac się do błędu, wspólnie z partnerem poszukiwać rozwiązania trudnych sytuacji. Życzę powodzenia.