Problemy z brzuchem po przejedzeniu świątecznym

Witam mam pytanie ostatnio miałem gastronomiczne problemy po sylwestrze dużo jadlem i pilem alkoholu w sumie swieta tak samo, w nowy rok miałem silne bole zoladka , teraz jest ok ale mam wrazenie ze ciagle mam wciagniety brzuch.a jak chce go wyluzować to wydaje się spięty jak by był to skorcz. proszę o rade co mogę zrobić. dziekuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do rodzinnego lekarza, wstępnym badaniubędzie można coś więcej powiedzieć