Problemy z dziećmi z poprzedniego związku

Witam, jestem mężatką od 3 lat. Mąż ma dwie córki z byłego związku (4,5 i 6,6 roku) ja mam 21 letniego syna z poprzedniego związku. Mąż nie radzi sobie z poczuciem winy, że zostawił dzieci, widzę jak go to męczy, ma problem, żeby brać dzieci na week-endy czy popołudnia do nas. Czy powinnam nalegać, żeby poszedł do psychologa? jakie mam zająć stanowisko, jak mogę mu pomóc? Dziękuję za poradę. KG.
KOBIETA ponad rok temu

Możecie się Państwo udać na psychoterapię rodzinną, jest to odpowiednia forma pomocy do poradzenia sobie z takimi problemami.