Problemy z erekcją po przebudzeniu

Witam. Mam pewien problem. Mam 21 lat i jeszcze nie uprawiałem seksu. Masturbuję się od kilku lat po kilka razy dziennie, lecz od jakiegos czasu zauważyłem problem z niepełną erekcją podczas masturbacji. Nie onanizuję się juz od około 2 tygodni lecz teraz zauwazyłem jakby mniejszy popęd..nie mam erekcji nawet rano. Jakie moga być powody tego i czy to poważny problem i czy moga być poważne problemy z erekcją podczas stosunku?

Objawy powinny stopniowo ustąpić, ale może to trwać szereg tygodni...
Organizm , zwłaszcza młody, ma duże zdolności do samoregulacji, nie należy tylko przeszkadzać...
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl