Problemy z koncentracją, zasypianiem a depresja

Lat 35 od kilku lat mam przekonania że każdy cche dl amnie źle mimo, ze ludzi mówia inaczej ja twierdze, że tak nie jest. Wyladowałem u psychiatry, ale chyba jest zła diagnoza ponieważ dostałem takie leki jak Tritico, mirtor, oriven, a obecnie dostałem jeszcze Tegretol Cr 200 mam problemy z koncentacją, ze spaniem zasypiam o 24 wstaje o 3.30 jestem raz wesoły a raz smutny bardzo często to sie dzieje. Dr stwierdziła depresje, ale ja bym podejrzewał chorobe afektywną dwubiegunową

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza