Problemy z metabolizmem u 25-latka

Przez ostatni rok prowadzilem bardzo niezdrowy tryb zycia. Duzo alkoholu, duzo narkotyków. Zawsze mialem super metabolizm. Trawienie 10/10 przebiegalo swietnie. Zawsze dobre stolce, nigdy biegunki, bóli brzucha. Ale po tym roku wszystko sie zmienilo. Nie pije, nie biore od 2 mies ale przez te 2 mies boli mnie czesto brzuch, mam skurcze jelit, plynne stolce oraz sluz w kupie. Czy mam szanse ze kiedys moj metabolizm znow bedzie w porządku?

Witam serdecznie!
Po odstawieniu narkotyków pojawia się tak zwany "zespół odstawienia", który objawia się między innymi bólami brzucha, skurczem jelit oraz biegunką. Aby sobie z nim poradzić niezbędna jest pomoc lekarska i farmakoterapia.
Po całej terapii metabolizm powinien się uregulować.

Pozdrawiam.