Problemy z nerwicą od czasów gimnazjum

Witam od czasu gimnazjum mam problem z nerwica. Bardzo szybko mozna mnie zdenerwowac. Mam czeste stany depresujne I prawie wcale nie odczuwam pozytywnych emocji. Kiedy pokluce sie bardzo z bliska osoba odrazu mam mysli samobojcze jako rozwiazanie. Na szczescie udaje mi sie je szybko wygasic. Mozliwe ze mogie meic anhedonie. Mamwszystkie objawy.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry,
niestety przez poradę online nie da się postawić rzetelnej diagnozy, sugeruję konsultację z psychiatrą i/lub skorzystanie ze wsparcia psychoterapeuty. Zwrócenie się o pomoc do psychoterapeuty, może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.