Problemy z oddawaniem moczu po udarze niedokrwiennym mózgu

Mama jest po udarze niedokrwiennym mozgu i po 5padaczkach po udarowych Bierze duza ilość lekow sle przychidzi wieczor tk co 2minuty wycjidzi oddac mocz jest tk mała ilość ale to meczace dla mnie bo musze isc z nia bi sama nie potrafi.Jyz jestem wykonczona malo śpię pomóżcie co to by bylo

Należy zrobić badanie posiewu moczu, nie należy pobierać wieczorem leki odwadniające i pić płyny do godziny 18, ewentualnie podać wieczorem lek na nerwy, pozdrawiam.