Problemy z oddechem a wyniki spirometrii
Od jakiegoś czasu mam problemy z oddechem, zaprzestałem treningi na siłowni-zacząłem dostawać zadyszek.Mam to od grudnia, wykonałem rtg płuc,echo serca,badania krwi-wszytsko ok.Podczas wydechu odczuwam dziwne laskotanie co kumuluje kaszel,czasem czuje jakby powietrze samo wychodzilo z pluc.Podczas wysiłku oblewają mnie poty,tracę siły.w grudniu trochę chorowałem, mam suchy kaszel.2dni temu skonczylem kolejny antybiotyk,wczorajsza spirometria http://galux.net/spir1.jpg http://galux.net/spir2.jpg

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proponuje uda się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie