Problemy z oddychaniem i uczucie ucisku w klatce piersiowej
Witam, Od kilku dni mam problem z oddychaniem tzn. nie mogę wziąć głębszych wdechów i wydechów. Czuję jakby coś mi uciskało prawą stronę klatki piersiowej. Dodam, że 2 lata temu robiłam tomografie i wyszło, że mam krzywy odcinek piersiowy i mostek. Czy to może mieć coś wspólnego z trudnościami w oddychaniu? W nocy, gdy się położę brakuje mi powietrza. Dodam, że mam często jakby zatrzymywanie się i kołatanie serca, ale ucisk jest po prawej stronie wiec nie wiem czy ma to coś wspólnego.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Na podstawie opisu nie można rozstrzygnąć przyczyny Pani dolegliwości. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Może to wynikać ze wspomnianych wad postawy, jednak nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Niestety bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie i sugeruję kontakt z lekarzem.