Problemy z osobowością i z depresją

dzien dobry.jestem mezczyzna mam 39 lat.od wielu lat lecze sie na nerwie natrectw i na depresje zdjagnozowano u mnie takze problemy z osobowoscia ale generalnie funkcjonuje normalnie tylko od czsu do czasu mam dziwne problemy np.kocham podroze i czy np.jadac gdzies byle zeby sie przejechac np.po polsce czy to jest normalne w moim wieku przeciez inni podruzuja takze w podeszlym wieku i sprawia mi to przyjemnosc za odpowiedz z gory dziekuje

Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem, psychoterapeutą, a w razie potrzeby także psychoterapii. Specjalista pomoże Panu lepiej zrozumieć siebie i możliwości radzenia sobie z objawami.