Problemy z pełnym wypróżnieniem

Witam. od dłuższego czasu mam problemy z wydalaniem. zaczęło po zmianie nawyków żywieniowych.piję ok 1,5 l wody dziennie,staram się nie jeść dużo.jednak mam problemy z wydalanie tzn nie mogę do końca zrobić kupy i w dodatku mam wrażenie że "wlatuje" ona w miejsce pomiędzy pochwą a odbytem i jest wyczuwalna pod palcem i nie mogę jej wyprzeć.mam liczne gazy.od jakiegoś czasu pojawiło się także otępienie,uczucie bujania w głowie i zmęczenie.czy mogą to być objawy wewnętrznego zatrucia, kandydozy?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania pacjenta trudno okreslic przyczynę, nie sądzę by była to grzybica, proszę udac się do lekarza. Póki co proszę spozywac okolo 2,5 l niegazowanej i zmienic diete na bogatoblonnikową to pomoże w wypróżnieniach