Problemy ze snem i depresja

Witam! Mam pytanie, co robić jeśli moja mama ma depresję i nie śpi już od 3 tygodni (maksymalnie w ciągu doby 1 godz) jednak po konsultacji z psychiatrą i przepisaniu leków ma problemy z sercem a ostatnio po konsultacji z nefrologiem okazało się, że mama nie może brać tak silnych leków z racji przebytej rok temu operacji wycięcia lewej nerki.. depresja i problemy ze spaniem związane są z problemami rodzinnymi, z którymi sobie po prostu nie radzi.. co robić?

Depresja jest groźną chorobą, która musi być leczona przez specjalistę. Proszę udać się do psychiatry i zmienić leczenie. W przypadku złej tolerancji lub przeciwwskazań do danych leków należy dobrać inne.