Problemy ze wzrokiem a poziom cukru

Mój okulista kazał mi zmierzyć poziom cukru jeśli będę miała problemy z widzeniem z daleka dodam że mam takie dni kiedy nie widzę dobrze z daleka mimo tego że noszę okulary. dzisiaj byłam na badaniu poziomu cukru wynik to 5,3 czy mam powody do obaw? mam problem z wagą, moje BMI wynosi 29,4 (kobieta 169 cm wzrostu 84kg)
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Poziom glukozy jest w normie, stąd nie ma powodów do obaw o ten parametr. Chciałbym dodać jednak iż Pani BMI świadczy o nadwadze.