Problemy ze zdrowiem u 28-latki

Witam mam 28lat i od pół roku problemy ze zdrowiem dolegliwości powtarzają się co 3 miesiące i za każdym razem co innego boli za pierwszym razem dusznosci ból brzucha zawroty ,za 2 tylko duszności zawroty a za 3 razem okropny ból głowy dusznosci drętwienie konczyn niska tem. ciała i tak jak by mi gardło puchło i jeszcze dreszcze i trwa to od 2do 4 dni i mija . Proszę o rade co mi dolega bo już sama nie wiem co robić ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest konsultacja psychiatryczna. Do poradni leczenia zdrowia psychicznego nie jest wymagane skierowanie.