Promieniujący ból kręgosłupa u upadku

Prawą nogą wpadłem do otworu w podłodze. W efekcie nie mogłem unosić bokiem pr. ręki(podparłem podczas upadku) oraz krwiak na udzie pod stawem biodr.(od uderzenia w krawędź). Ręka nie odzyskała pełnej sprawności i boli w barku(po 2 mies.).Gorzej, że jak nagle startuję do biegu odczuwam gwałtowny ból(jakby prąd elektr.) od krzyża wdłuż pośladka i prawej nogi.Do tego co 4-5 kroków następuje coś jak przeskok, zmyk, knik(?) w obszarze od krzyża do kolana(nie wiem dokładnie). Nie boli ale b.niepokoi.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości wymagają dokładniejszej diagnostyki (tj. badania fizykalnego oraz badań obrazowych) barku, kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego oraz kolana. Koniecznie proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ortopedą.