Proporcje zdrowej diety i plan treningowy dla odchudzającej się 25-latki

Witam, W 2011 udało mi się pięknie schudnąć z 98 kg na 64kg, niestety od tamtej pory waga ciągle się waha od 64 do 68kg. Mam 171 wzrostu i marzy mi się piękna szczupła sylwetka i wymarzone 58kg. Potrzebują poznać proporcje zdrowej diety oraz plan treningowy - na siłownie chodzę 3 razy w tygodniu, ale nie widzę rezultatów. Bardzo mnie zniechęca mój wygląd po zrzuceniu wagi (wszędzie wisząca skóra, szczególnie uda i ramiona). Jestem wegetarianką - jem dużo ryb, warzyw owoców. Dziękuję za pomoc

Żeby odkryć przyczynę Pani problemów z wahaniami wagi musiałabym poznać więcej szczegółów.

Bardzo dobrze, że ćwiczy Pani 3 razy w tygodniu, spożywa dużo warzyw, owoców, ryb i mało (lub wcale) mięsa.

Być może w Pani diecie jest zbyt dużo słodyczy lub słodzonych napojów. Może trening powinien być bardziej intensywny.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

ułożenie indywidualnej diety wymaga wizyty w gabinecie dietetycznym zwłaszcza jeżeli nie spożywa Pani okreslonych grup produktów. Na skórę proszę zastosować masaże szorstką gabką z olejkami pobudzającymi krążenie oraz na zmianę zimna/ciepła woda prysznic.
Jeżeli to nie da rezultatów można rozważyć plastykę.

Pozdrawiam

Witam,

Proporcje zdrowej diety oraz plan treningowy dla Pan, można ustalić wyłącznie po indywidualnej konsultacji i szczegółowym wywiadzie żywieniowo-zdrowotnym. pozdrawiam